Celtniecība

Ciemats "Priežavoti"

"Priežavoti" ir jaunizveidots privātmāju ciemats, kas atrodas Salaspils novadā, Bajāros. Šobrīd esam realizējuši vairākus projektus gan Mārupē, gan Salaspilī. Mārupē ir tapuši 10 māju projekti, savukārt, Salaspilī ir realizēti jau 14 projekti. Šobrīd aktīvi strādājam pie ciemata otrās kārtas attīstīšanas, projektējot vēl 4 jaunas mājas, kuras plānots nodot pārdošanā jau 2021. gada beigās.
Mēs piedāvājam iegādāties zemesgabalus ciemata otrajā kārtā. Zemesgabaliem ir visas nepieciešamās komunikācijas - centrālais ūdens un kanalizācija, gāze un elektrība. Pieejami zemesgabali ar platību sākot no 1200m2. Pārdošanā esošie zemesgabali ir pārdomāti izvietoti un tie atrodas skaistā un koptā pļavas, mežu un ainaviskā dīķa ielokā. Ciemata attīstības nākotnes plānos ietilpst arī bērnu spēļu laukumu un sporta laukumu izveide ainaviskā dīķa tuvumā.
Ciemats atrodas 0,7 km attālumā no Rīgas apvedceļa un 15km attālumā no Rīgas. Pie ciemata esošais apvedceļš ļauj uz Rīgu nokļūt caur Rumbulu / Biķernieku ielu / Dreiliņiem vai Berģiem. Visi ceļi līdz ciematam ir ar asfalta segumu un tie ir ļoti labā stāvoklī. Apkārtnē ir dažādi tūrisma objekti - Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils promenāde, Ogres zilie kalni, 333 trase, un vēl daudz citi objekti. 20 minūšu braucienā no ciemata ir arī tādi iepirkšanās un izklaides centri kā Alfa, Akropole, Ikea.

1. Ģimeņu mājas

Pašlaik jaunie projekti, sekot līdzi projektu attīstībai iespējams mūsu mājas lapā: www.villagepriezavoti.com

2. Zemes gabali

Zemes gabali ciematā privātmāju būvniecībai ir pārdošanā: www.villagepriezavoti.com

Pārdotās ciemata mājas