Par Mums


SIA „Priežavoti” dibināts 1999.gada 13.oktobrī. SIA „Priežavoti” darbojas nozarēs – zāģmateriālu ražošana, zāģmateriālu tirdzniecība un privātmāju celtniecība savos Jauno projektu ciematos.
www.priezavoti.lv  - Zāģmateriālu ražošana. No 1999.gada ražo vietējam tirgum un eksportē plašu skujkoku sortimentu zāģmateriālus – zaļus, žāvētus un ēvelētus, kā arī taras dēļus, šķeldu un skaidas.
www.siguldaskokmateriali.lv - Zāģmateriālu tirdzniecība. Attīstot ražošanas procesus un izvērtējot kokmateriālu lielo pieprasījumu Latvijas tirgū, no 2018 gada mūsu produkcija ir pieejama ne tikai vairumā, bet arī lielākā un mazākā daudzumā mazumtirdzniecības veikalā “Siguldas Kokmateriāli”, piedāvājot konkurētspējīgas cenas, izcilu materiālu kvalitāti un ātrus piegādes termiņus.
www.villagepriezavoti.com - Jaunais Privātmāju ciemats. 2003.gadā sāk attīstību celtniecības nozarē un attīsta Jaunu privātmāju ciemata projektu Mārupē. No 2006.gada sāk attīstīt Jauno projektu privātmāju ciematu “Priežavoti” pie Salaspils ar 270 apbūves gabaliem klusā, saules gaismas pielietā meža ielokā Bajāros, Salaspils pagastā. Ir  noslēgusies apbūves pirmā kārta ar 14 mājām.  Sākot ar 2021.gadu sākam ciemata otrās kārtas apbūvi un attīstību, pārdošanā būs pieejami jauni mājas projekti ar apbūves zemi.
Ja Jums ir aktuāls zāģmateriālu iegādes vai mājokļa jautājums, tad gaidīsim ciemos:

www.priezavoti.lv
www.siguldaskokmateriali.lv
www.villagepriezavoti.com